MARKET & MAĞAZA POS YAZAR KASA SİSTEMLERİ

 
   
       
   
 

Market / Mağaza Pos & Yazar kasa sistemi altyapı , kurulum ve devreye alma
MyaPos , Derinsis Perakende Bilgi Sistemi , 1C Satış ve Akınsoft Satış ve muhasebe yazılım programı satış ve kurulum

Raf etiketleme ve Barkod basma Programları

Kasa sistemleri , Donanım Arıza / Bakım

Kasa sistemi çevre ürünleri satış , montaj ve devreye alma
 
   
     

CAFE ve RESTAURANT lar için , adisyon ve satış sistemlerinde ekonomik çözümler

Paket sistemlerde Çevre birimleri ( Müşteri ekranı , Para çekmecesi ve El okuyucu terminal , Kart okuyucu vb. ) ve KDV Fiyatlara dahil değildir. Talep ve ihtiyaç doğrultusunda fiyatlandırma yapılacaktır.


Üretim yeri Türkiye olan ve perakende olarak satışa sunulan ürünlerde ‘Yerli Üretim’ logosu kullanımı 15 günlük geçiş sürecinin ardından 3.10.2018 Tarihinden itibaren zorunlu hale geldi.

LOGONUN haksız ve yersiz olarak mevzuata aykırı şekilde kullanımının tespiti halinde, ilgililer hakkında fiyat etiketine ilişkin aykırılıklar için etiket başına 274 lira idari para cezası uygulanacak.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın geçtiğimiz ay tanıtımını yaptığı ‘Yerli Üretim’ logosu raflarda yerini alıyor. Logo kullanımı 15 günlük geçiş sürecinin ardından 3.10.2018 Tarihinden itibaren zorunlu hale geldi. Ticaret Bakanlığı’nın Fiyat Etiketi Yönetmeliği'nde yaptığı düzenleme kapsamında etiket ve listelerde malın üretim yeri, ayırıcı özelliği, tüm vergiler dahil satış fiyatı, birim fiyatı, satış fiyatı ve birim fiyatının uygulanmaya başladığı tarih yanında üretim yeri Türkiye olan mallar için ‘Yerli Üretim Logosu’ da yer alacak.

AYKIRI KULLANIM CEZASI ETİKET BAŞINA 274 LİRA

Haksız ve yersiz olarak mevzuata aykırı şekilde kullanımının tespiti halinde, ilgililer hakkında fiyat etiketine ilişkin aykırılıklar için etiket başına 274 lira idari para cezası kesilecek. Bunun yanında Reklam Kurulu tarafından reklamın yayımlandığı mecraya göre 6 bin 900 lira ile 276 bin 345 lira aralığında idari para cezası uygulanacak.

 

 

© 2018 SECURE TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ. - Elektrik , Elektronik Güvenlik ve Bilgisayar Sistemleri - Tüm hakları saklıdır